
ФК Марек желаепоз драви двама бивши възпитаници на Детско-юношеската школа на клуба.
Иван Бичовски и Румен Даскалов получиха високо признание за представянето си в Елитната юношеска група до 15 г.
Иван Бичовски, който в момента е част от школата на Ботев Пловдив, бе избран за най-добър футболист в Елитната група U15. Той получи най-много гласове от вота на треньорите в групата - 15.
Румен Даскалов (ЦСКА) пък попадна в идеалния отбор сред четиримата защитници.
Тези успехи приемаме като признание и за работата на треньорите в ДЮШ на Марек с директор Янек Кючуков.
Поздравления, момчета, от родния клуб!, написа в страницата си във Фейсбук Марек завинаги


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




