
В края на миналата седмица служители на РУ Бобов дол са задържали двама водачи на МПС, управлявали след употреба на наркотични вещества. 31-годишният водач на л.а. „Фолксваген“ е проверен на пътя Бобов дол – Радомир, 26-годишният водач на л.а. „Ауди“ е проверен в района на с. Паничарево. Тестовете на двамата водачи са направени с техническо средство, което е отчело положителен резултат. Досъдебни производства са образувани по случаите, уведомена е прокуратурата.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




