Още двама дрогирани шофьори ще се простят с колите си

DenNews.bg
15.12.2025
размер на текста:

 В края на миналата седмица служители на РУ Бобов дол са задържали двама водачи на МПС, управлявали след употреба на наркотични вещества. 31-годишният водач на л.а. „Фолксваген“ е проверен на пътя Бобов дол – Радомир, 26-годишният водач на л.а. „Ауди“ е проверен в района на с. Паничарево. Тестовете на двамата водачи са направени с техническо средство, което е отчело положителен резултат. Досъдебни производства са образувани по случаите, уведомена е прокуратурата.

 

Най-четено

Темите от "Дупница"

Етикети