
Отново е заловена група мигранти на входа на София. Информацията е потвърдена от МВР за Нова телевизия.
Нелегалните чужденци за задържани в района на "Църна маца" на АМ "Тракия". Полицейското присъствие в района е засилено.
В събота в района бяха хванати 35 афганистанци без документи за самоличност. Ден по рано беше задържан бус с други 30 нелегални мигранти.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




