Отново заловиха група мигранти на входа на София

DenNews.bg
30.08.2023
размер на текста:

 Отново е заловена група мигранти на входа на София. Информацията е потвърдена от МВР за Нова телевизия.

Нелегалните чужденци за задържани в района на "Църна маца" на АМ "Тракия". Полицейското присъствие в района е засилено.

В събота в района бяха хванати 35 афганистанци без документи за самоличност. Ден по рано беше задържан бус с други 30 нелегални мигранти.

Най-четено

Темите от "Страна"

Етикети