Хванаха претъпкан бус с мигранти на АМ "Струма"

DenNews.bg
13.03.2023
размер на текста:

Полицията е заловила бус с 37 мигранти на автомагистрала "Струма" в участъка между София и Перник. Чужденците твърдят, че са от Афганистан, съобщи bTV.

Бусът е спрян на магистралата докато е пътувал в посока Перник. Хората са били натъпкани в превозното средство един върху друг.

Бусът е със софийска регистрация. Все още не е ясно откъде и накъде са пътували са пътували мигрантите.

Полицията ще извърши обиск, за да установи дали чужденците имат документи.

Най-четено

Темите от "Дупница"

Етикети