
Полицията е заловила бус с 37 мигранти на автомагистрала "Струма" в участъка между София и Перник. Чужденците твърдят, че са от Афганистан, съобщи bTV.
Бусът е спрян на магистралата докато е пътувал в посока Перник. Хората са били натъпкани в превозното средство един върху друг.
Бусът е със софийска регистрация. Все още не е ясно откъде и накъде са пътували са пътували мигрантите.
Полицията ще извърши обиск, за да установи дали чужденците имат документи.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




