
След като присъства на първата петъчна молитва в "Света София", която вече е с променен статут на джамия, президентът на Турция Реджеп Ердоган се похвали, че на намаза са присъствали назд 350 000 мюслмани.

След като присъства на първата петъчна молитва в "Света София", която вече е с променен статут на джамия, президентът на Турция Реджеп Ердоган се похвали, че на намаза са присъствали назд 350 000 мюслмани.