
Община Дупница, в лицето на зам.кмета Крум Милев, началникът на отдел "Екология" Десислава Борисова, новият отговорник за приюта Маргарита Иванова, представителите на ОДБХ - д-р Емил Гъгнев и д-р Георги Тимчев, проведоха днес среща заедно с представители на НПО-та. Поводът за срещата бе работата на приюта за безстопанствени кучета и действията, които ще бъдат предприети. Община Дупница ще започне изпълнение на предписанията от ОДБХ, като до приключването им в приюта ще работи амбулаторията и ще бъде разрешено осиновяването на четириногите. След срещата, представителите на неправителствените организации отново посетиха приюта, а следващата седмица ще бъдат представени пред новия екип в приюта.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




