
От Община Дупница организират среща с домоуправителите на жилищни сгради, които имат право на безплатно финансиране за саниране по ОП "Региони в растеж". От пресцентъра на общината информират, че срещата е насрочена за 11 януари от 17 часа в заседателната зала, на която нарочно създадената от кмета инж.Методи Чимев комисия, ще обясни подробно процедурата и действията, които трябва да бъдат предприети от собствениците на сградите отговарящи за саниране.
Право на безплатно финансиране имат масивните сгради, които са проектирани преди 26 април 1999 година, както и всички многофамилни сгради до 35 апартаменти, които са изграждани на индустриален способ.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




