
Лек автомобил излетя от магистрала „Струма” към 10 часа тази сутрин. Във фиата с благоевградска регистрация пътували четири момичета в посока Дупница. На излизане от тунелите при Шарков чифлик автомобилът се ударил в мантинела, след това излетял надясно, спуснал се по насипа, прескочил през канавката и спрял след 50 метра в полето срещу гара Кочериново.От мястото където автомобилът е изскочил от магистралата няма мантинела. Лекият автомобил е скъсал част от предпазната ограда, която е спира излизането на животни на магистралата.
При инцидента няма пострадали.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




