
Двама адвокати от Дупница влизат в Контролния съвет на Адвокатската колегия в Кюстендил, един е представителят ни в Адвокатския съвет и трима в Дисциплинарния съд.
Това решиха с гласуване 107 адвокати от областта на балотажа, провел се вчера.
Адвокат Юлия Динева- Комисарова бе избрана за член на Адвокатския съвет. В Контролния съвет влиат Камелия Петрова и Юлия Сапунджиева, а в Дисциплинарния съд - Здравко Василев, Стоян Стоянов и Ани Караджинова- Кьосева. За членове на Дисциплинарния съд бяха ибрани още Любка Георгиева и Любчо Върбички от Кюстендил.
Преди седмица Адвокатската колегия избра за нов председател Васил Иванов от Кюстнедил, а кандидатът на Дупница ветеранът Никола Коларов получи само глас. Припомнете си ТУК


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




