
Сред основните заподозрени е съпругът на красавицата, който е член на терористична организация.
Изчезналата преди години звезда на Боливуд Лайла Кхан е била убита и заровена в общ гроб с майка си и близки роднини. Това става ясно, след като индийските власти се натъкнаха на скелети в яма край жп линия, а анализи са показали, че това са останките на изчезналото семейство.
В близост до скелетите на актрисата, нейната майка Салена Пател, сестра й Хашмина, близнаците Имран и Зара и са намерени матрак, и два ножа с кръв, пише БЛИЦ. Количеството кръв сочи, че семейството е било жестоко заклано.
Красивата актриса е родена преди 30 години, звездата й в Боливуд изгрява с участието през 2008 г. във филма „Смъртоносна любовна история”. Лайла имаше брак с Раеш Кхан, който е член на терористична група от Бангладеш.
Разследването на убийството продължава, а Раеш Кхан е един от заподозрените.