
Марио (вляво) и Румен готвят изненада за публиката.
Художници канят Дупница на изложбата си „Ретроспекция в бъдещето” в Околийската къща.
![]() |
Наред с творбите си самоукият художник Марио Ангелов и скулптурът възпитаник на Националната художествена академия Румен Георгиев готвят и изненада за публиката, която ще разкрият на откриването в петък-19-и ноември от 19 часа.
До момента Марио има три изложби, две от които самостоятелни. С тази изложба той ще направи обрат в творчеството си, преминавайки от сюрреализъм към реализъм. И ако преди той залагаше на черно-белите графики, сега ще изложи и свои пейзажи.
Румен също е познат на публиката в Дупница от своя самостоятелна изложба. Сега той ще подреди скулптури изложени на хартия.



Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




