
Вчера в Районното управление в Дупница 84-годишен мъж от града е заявил, че е станал жертва на измама. След кореспонденция по мобилно приложение е инвестирал 1150 лв. с цел бързо забогатяване. Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




