
За изключително критична ситуация в местността Самоковището над дупнишкото село Бистрица, където вече е слясъл пожарът, алармират хора, които в момента се намират там. За да не изгори хижата, с помпи се тегли вода от река Бистрица и се облива площта около нея. В момента на място е екип от 4 пожарникари от Дупница.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




