Ердоган се помоли и похвали, че 350 000 са дошли за първата молитва в "Света София"

DenNews.bg
24.07.2020
размер на текста:

 След като присъства на първата петъчна молитва в "Света София", която вече е с променен статут на джамия, президентът на Турция Реджеп Ердоган се похвали, че на намаза са присъствали назд 350 000 мюслмани. 

 

Най-четено

Темите от "Свят"

Етикети