
78-годишна жена е загинала на място, след като е била блъсната от влак, пътуващ от София за Петрич. Фаталният инцидент е станал около 16 часа вчера в района на село Джерман.
Жената се е движела по релсите, не е ясно дали случаят е самоубийство или загиналата не е преценила ситуацията.
Тялото е закарано за аутопсия в кюстендилската болница. По случая е започнато досъдебно производство в РУ Дупница, уведомен е дежурен прокурор.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




