Четвърта загуба за Марек в контролите

18.07.2019

Четвърта загуба в контролните си срещи допусна отборът на Марек. В 6-ата си проверка от началото на подготовката дупничани отстъпиха с 0:3 от друг отбор от Югозападната Трета лига – Миньор (Пк). Мачът се игра снощи на терена в пернишкото село Ковачевци.
Нулевото равенство се запази до 65-ата минута, когато Томислав Павлов реализира красив гол с шут от 30 метра. Три минути по-късно Димитър Савов асистира на Калоян Йосифов за 2:0, а в самия край Кристиян Слишков оформи крайния резултат 3:0 след пас на Любомир Христов.
Дотук в контролите тимът на Марек има една победа, един равен и вече 4 загуби, като всички проверки бяха изиграни на чужд или неутрален терен. В събота дупничани ще изиграят предпоследната си проверка преди започване на официалните срещи. От 13.30 часа Марек ще премери сили с отбора на Беласица в Банско.