Марек с 10 души загуби нелепо от Беласица

19.10.2019

Шеста загуба от началото на сезона в Югозападната Трета лига записа отборът на Марек. При гостуването си на Беласица дупничани отстъпиха с 0:2, като в голям период от мача играха с 10 души. Директен червен картон за удар без топка срещу противников състезател получи Димитър Владимиров в края на първото полувреме. Играта бе прекъсната за около 3-4 минути, а Владимиров трябваше рано-рано да отиде под душовете. През втората част домакините настискаха без да създават кой знае колко опасни положения за гол. В 65-ата минута след центиране от фаул топката премина през куп от играчи и влезе във вратата на Марек, а като голмайстор бе записан Валентин Костов – 1:0. Дупничани нямаха сили с намален състав да застрашат притивника, а в 89-ата точка на спора сложи Владимир Кабранов, който се разписа за 2:0.

Марек вече е на 15-о място в класирането.