Срам! Марек отнесе 7 гола от ЦСКА 1948

04.04.2018

Срамна загуба инкасира отборът на Марек при гостуването си на лидера в Югозападната Трети лига – ЦСКА 1948. Дупничани играха безлично и паднаха с 0:7.
Резултата откри Евгени Зюмбулев още в 12-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле. В 41-ата минута резултата стана 2:0. Другият централен бранител на „червените“ – капитанът Кирил Котев бе оставен непокрит в наказателното поле при центриране от пряк свободен удар и с глава преодоля Пламен Младенов. Всичко за Марек свърши в 44-ата минута, когато с червен картон бе изгонен Джордж Николов. Халфът на дупничани бързо си изкара 2 жълти картона, като вторият бе за грубо влизане в краката на Андон Гущеров в центъра на терена. В 53-ата минута Йоан Маринов се разписа за 3:0. Гущеров пък направи 4:0 в 60-ата минута, а след още 2 минути Цветелин Цаковски покачи на 5:0. В 71-ата минута Андон Гущеров отбеляза красив гол за 6:0. В 85-ата минута Гущеров направи хеттрик с шут от пряк свободен удар – 7:0. Докрая гостите можеха да получат още голове в мрежата си, а единсвеното положение за Марек пропиля резервата Велимир Попчев.