Само гейм за Марек Юнион-Ивкони в Монтана

03.02.2017

9-та загуби допусна отборът на Марек Юнион-Ивкони, след като отстъпи с 1:3 (25:15, 27:29, 25:13, 25:11) като гост на Монтана. Така дупничани продължиха с неубедителното си представяне от началото на сезона.
В първия гейм домакините се чувстваха в свои води и бързо стигнаха до победата в частта с 25:15. Във втория гейм имаше здрава битка на полето, като в крайна сметка дупничани успяха да измъкнат победата при 27:29. В третата част играчите на Марек бяха тотално надиграни от противника и след бързо 25:13 Монтана поведе с 2:1. Пробойните в играта на Марек Юнион-Ивкони останаха и в началото на 4-тия гейм, което позволи на домакините да вземат аванс и до края частта просто се доиграваше. Монтана продължи да доминира и лесно затвори гейма в своя полза, а с това и мача с 3:1.