Крах! Марек Юнион-Ивкони не разбра какво се случи в Добрич

23.12.2015

Волейболният шампион Марек Юнион-Ивкони изигра ужасно слаб мач и загуби с 0:3 (13, 16, 18) при гостуването си на Добруджа. С представянето си в зала „Добротица“ дупничани напомниха за черната серия, в която бяха изпаднали преди 3 мача.
Първият гейм започна зле за гостите и завърши потресаващо зле за тях. Добруджа стартира с 5 безответни точки, постепенно резликата стана смазваща – 19:7, за да спечелят добруджанци с 25:13. Във втората част картинката на терена не се различаваше особено. Домакините си взеха ранна преднина, която с течение на времето се увеличаваше. Треньорът на Марек Найден Найденов опита всичко, като буквално превъртя целия наличен състав, но и това не помогна. Така Добруджа отново спечели убедително - с 25:16 за 2:0. Третият гейм премина в същото русло – всичко вървеше в играта на добруджанци, докато шампионът не разбра за какво е на полето – 25:18 и 3:0.