
Две жени са блъснати от бързия влак София-Кулата край Благоевград. Едната от жените е починала на място, а другата е приета в благоевградската болница с множество травми и тежко състояние, информира БГНЕС.
Инцидентът е станал към 14.30 часа на 3 километра след Благоевград в посока Симитли в прав участък с добра видимост.
Все още не е ясно дали жените са вървели по релсите, дали са пресичали или са седели на пътя на влака.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




