
Трима души са загинали при голяма катастрофа между градовете Толедо и Кливланд в САЩ. При инцидента са се сблъскали 50 автомобила, съобщава Блиц, позовавайки се на ИТАР-ТАСС.
Като причина за катастрофата се посочват лошите метеорологични условия, защото по това време в щата Охайо е валял силен сняг.
Автомобилното движение по пътя на инцидента е спряно за повече от 4 часа.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




