
Разсеян шофьор на камион нанесе щети на жп прелеза край Кочериново. Товарният автомобил „Ивеко” преминал през съоръжението с вдигнат „леген” и така скъсал инсталации на сигналната уредба, нанесени са и други щети, чиито размер се изяснява. Автомобилът е бил управляван от 47-годишния С.Т.
По случая е започнато досъдебно производство в РУ Рила.


Стани фен на Facebook страницата на DenNews.bg




