Няма кой да вземе гейм на Марек Юнион-Ивкони – ново 3:0 за шампиона

23.11.2013

5-ата си поредна победа с 3:0 постигна волейболният шампион на България Марек Юнион-Ивкони. В шестия кръг от първенството на Суперлигата дупничани победиха в 3 гейма (19, 25, 19) при гостуването си на Добруджа и продължават да са лидери в класирането. Добричлии бяха близо до това да се превърнат в първия тим този сезон, спечелил гейм срещу шампиона, във втората част, но Марек успя да затвори при 27:25. В останалите 2 гейма Марек Юнион-Ивкони надигра категорично ентусиазираните домакини.
Така тимът на Найден Найденов остава на върха в класирането с пълен актив от точки (15) без загубен гейм.
Във вторник от 18 часа Марек ще изиграе отложената от първия кръг среща, като приема в дупнишката Спортна зала отбора на Пирин (Рз).