Тренто и Соколов продължават напред в Шампионската лига

Константин Соколов
09.02.2012
размер на текста:

Италианският първенец Трентино се класира за четвъртфиналите във волейболната Шампионска лига. Тимът на Цветан Соколов и Матей Казийски победи Нолико (Маасейк) в реванша от осминафиналите с 3:1 (25:20, 17:25, 25:17, 25:21) и след 3:0 в първия мач продължава напред.
Капитанът на трентинци Матей Казийски започна като титуляр, но за дълги периоди в първия и втория гейм, бе извън терена. Той завърши с 54% добро и 25% перфектно посрещане и с 8 точки (6 атаки, 2 блокади), отчита bgvolleyball.com. Цветан Соколов пък влезе в игра през третия и четвъртия гейм за италианците. Юношата на Марек Юнион-Ивкони записа точки и в двете атаки, които направи.
На четвъртфинала Тренто среща победителя от двойката Бре Банка Ланути (Кунео) - Лубе Банка Марке (Мачерата). Мачовете са на 21 февруари и 1 март.
 

Коментари (0)

Въведи цифрите:

Най-четено

Темите от "Спорт"

Етикети