Марек Юнион-Ивкони даде само гейм на Монтана

04.11.2011

Марек Юнион –Ивкони победи с 3:1 в дупнишката спортна зала тима на Монтана в мач от 4-ия кръг на волейболната Суперлига. Домакините спечелиха първия, третия и четвъртия гейм, като интересното е, че във всяка от тези части гостите отбелязаха точно по 16 точки. Във втория гейм Монтана надделя трудно с 27:25.
Като цяло играчите на Найден Найденов контролираха играта и заслужиха победата си. На гостите не помогнаха и двамата дупничани, които се подвизават в Монтана – Любомир Агонцев и Камен Каменов, както и игралият в Марек преди време посрещач Бранимир Баев. От самото начало дупнишкият отбор, воден умело от разпределителя Георги Георгиев, взе инициативата и бързо спечели първия гейм. Последвалото отпускане доведе нещата до изравняване – 1:1 гейма, но 3-ата и 4-ата част Марек Юнион-Ивкони нямаше проблеми и затвори мача с 3:1 гейма.